HorMart.cz - úvodní stránka Přehled českého webhostingu Pošlete nám e-mail

polo lacoste pas cher air max pas cher lunette chanel mbt soldes bracelet pandora nike free run pas cher shox pas cher ceinture hermes pas cher hollister france nike air max pas cher doudoune duvetica ugg pas cher duvetica doudoune bijoux pandora nike free 5.0 pas cher christian louboutin homme canada goose pas cher nike shox pas cher ceinture hermes doudoune canada goose lunettes chanel hollister france mbt chaussures louboutin homme nike cortez pas cher

Služby pronájmů
O nás
Zpravodaj e-mailem
Hledání

Služby pronájmů O metodice měření a sestavování "TOP pořadí"

1.

Údaje uvedené v tabulce "TOP pořadí" jsou získávány pravidelným čtvrtletním dotazováním jednotlivých provozovatelů webhostingových služeb.

2.

Jako zásadní a hlavní kritérium úspěšnosti poskytovatele webhostingu se bere celkový počet placených virtuálních serverů hostovaných na fyzických serverech daného poskytovatele. Počítají se samostatné placené servery na doménách 2. a 3. řádu, jak servery na domácích doménách CZ, tak i na všech ostatních tzv. top-level a zahraničních doménách.

3.

Do výsledků se nezapočítavájí servery provozované v rámci tzv. freehostingu, kdy služba pronájmu webového prostoru není účtována. Rovněž se nezapočítávají doménové aliasy bez řádně vyhrazených webhostingových pronájmů. Virtuální servery, které byly převedeny k jiným provozovatelům a jejichž pronájmy byly zákazníkem vypovězeny, také nelze započítávat do celkového počtu serverů. Dále se nezapočítávají webhostingové pronájmy, které jsou bezplatným přídavkem dalších internetových a telekomunikačních služeb v rámci tzv. bundle nabídek.

4.

Počty virtuálních serverů dodané jednotlivými provozovateli jsou neověřitelné údaje. Z tohoto důvodu nelze tabulku "TOP pořadí" považovat za zcela přesnou a odpovídající skutečnosti. Cílem tabulky je přinést základní přehled o hráčích na českém trhu webhostingových pronájmů.

5.

Pokud provozovatel neuvedl počet hostovaných virtuálních serverů, byl tento počet odhadnut podle počtu hostovaných domén a to pouze pro účel zařazení do tabulky.

 

Webhosting Eeský hosting
Úvodní stránka Zpět Nahoru Copyright © 2000 - 2017   HorMart s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.